KreuCelebrity

E rëndë/ Miss-i nga Kavaja ndahet papritur nga jeta në moshën 18 vjeçare!

E rëndë/ Miss-i nga Kavaja ndahet papritur nga jeta në

Ndërsa ishte maturante dhe priste të diplomohej për të nisur studimet e larta jeta e një të reje nga Kavaja u ndërpre në moshën 18 vjeçare nga një atak në zemër. Lorena Bërdufi vuante nga zemra dhe shkaku i vdekjes së saj ka qenë një atak në zemër. Familjarë e të afërm kanë shprehur ngushëllimet e tyre për ikjen e saj. Ajo vinte nga Kavaja dhe studionte në gjimnazin “Aleksandër Moisiu”, ndërsa ishte maturante në vitin e fundit. Ajo ka konkurruar në kompeticionin “Miss Universe Albania 2023”.

Lajmin e hidhur e kanë dhënë familjarët e afërt në rrjetet sociale.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF