KreuCelebrity

E tha “më në fund”: Romeo Veshaj tregon pse e përfundoi lidhjen me Aleksian!

E tha “më në fund”: Romeo Veshaj tregon pse e

Banorët e BBV3 luajtën një lojë me pyetje dhe dënime, për të njohur më mirë njëri-tjetrin. Ledjona e pyeti Romeo Veshajn mbi lidhjen e fundit dhe arsyen pse i dha asaj fund.

E tha “më në fund”: Romeo Veshaj tregon pse e

 

Aktori nuk ka ngurruar të përgjigjet, duke treguar se ex-i i fundit është Aleksia Peleshi, dhe me të u nda sepse nuk përputheshin karakteret. “Ex-i i fundit dihet kush është, njihet mediatikisht. Aleksia dhe ndarja është mospërputhja e karaktereve”, ka deklaruar Romeo.

Çifti jetuan një romancë e cila ra në sy edhe për vetë faktin se Aleksia, vajza e ministrit Niko Peleshi e cilësonte si një histori të bukur dashurie dhe vazhdimisht tregonte për jetwnme Romeon, deri kur gjithçka u ndërpre. Romeo nuk foli kurrë për këtë histori, ndërsa Aleksia tha se ishte për të e papritur sepse kishte bashkëjetuar me aktorin dhe familjen e tij e konsideronte si të sajën.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF