KreuCelebrity

Çfarë ndodhi? Dafina i zhduk "të gjithë" nga Instagrami (edhe partnerin)!

 

Çfarë ndodhi? Dafina i zhduk "të gjithë" nga

Rrjetet sociale janë kthyer në ditët tona në një njërin prej kanaleve më të rëndësishme të promovimit të imazhit dhe arritjeve profesionale. Por kjo nuk e ka penguar Dafina Zeqirin të marrë një vendim të papritur: Këngëtarja ka hequr të gjithë personat që ndiqte nga lista e saj e ndjekësve në Instagram, e duke lënë vetëm tre llogari.

Çfarë ndodhi? Dafina i zhduk "të gjithë" nga

Ajo aktualisht ndiqet nga një audiencë e madhe prej 1.9 milionë ndjekësish, ndërsa është në kërkim të vëmendjes për projektet e saj më të rëndësishme. Tre llogaritë e vetme që ajo vazhdon të ndjekë në këtë platform sociale janë ajo e Melihate Zeqirit që është nëna e saj, Vjosa Osmanit dhe Moneyz Music.

Çfarë ndodhi? Dafina i zhduk "të gjithë" nga

 

Çfarë ndodhi? Dafina i zhduk "të gjithë" nga

Detaji që ra po ashtu në sy është se ajo gjithashtu nuk e ndjek partnerin e saj, Kreshnik Gjergji, në Instagram. Ende nuk dihet me saktësi se cila është vërtet arsyeja e kë lëvizjeje të tillë drastike, por një gjë është e sigurtë: Vëmendjen e tërhoqi në mënyrë maksimale me këtë veprim!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF