KreuCelebrity

FOTO/ Shprehu pëlqim për Bardhin, Sara ka lënë pezull një marrdhënie jashtë?

FOTO/ Shprehu pëlqim për Bardhin, Sara ka lënë pezull
Sara Gjordeni, një nga personazhet më të diskutuara të ‘BBV3’, ka ngritur dyshime rreth statusit të saj sentimental.

Në ‘Prime-n’ e fundit, ajo dhe Bardhi shprehën interes për njëri-tjetrin, duke çuar në spekulime për një lidhje të mundshme brenda shtëpisë.

Por, një detaj i vogël në profilin e Instagramit të Sarës ka hedhur hije dyshimi: fotografi të një mashkulli që dyshohet të jetë partneri i saj.

Ndërsa spekulimet janë të shumta, mbetet e paqartë nëse këto fotografi janë të lënë “harruar” apo tregojnë për një marrëdhënie ende ekzistuese jashtë shtëpisë.

FOTO/ Shprehu pëlqim për Bardhin, Sara ka lënë pezull

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF