KreuCelebrity

Ish-banori i “Big Brother”, shpërthen ndaj Meritonit dhe Ilnisës: "Fallco komplet...."!

Ish-banori i “Big Brother”, shpërthen ndaj Meritonit dhe

Marredhenia mes Meritonit dhe Ilnises brenda shtepise se Big Brother VIP, i duket krejtesisht e pavertete ish banorit te spektaklit televiziv, Ilir Beqiri.

Ish-banori i “Big Brother”, shpërthen ndaj Meritonit dhe

Gjatë një interviste televizive, balerini ka komentuar sjelljet e dyshes qe atij personalisht, ik duket krejtesisht e shtirur dhe e imponuar. I pyetur  se si i duket dashuria e çiftit ne fjale, ai shprehet; “Ilnisa me Meritonin janë si dita me nata”.

Ish-banori i “Big Brother”, shpërthen ndaj Meritonit dhe

Biseda e plotë:

“Mua më duket komplet fallco, e shtirur dhe e imponuar, e gjitha për lojë. Tani, siç e kam thënë dhe më parë, niveli i inteligjencës, Ilnisa me Meritonin janë si dita me nata. Meritoni nuk ka as fuqinë mendore dhe as fuqinë intelektuale të matet me Ilnisës për sa i përket lojës. Mendoj se dhe përjashta do ishin njësoj. Ajo po e përdor sepse e konsideroj si një njeri që e ka studiuar lojën.

Meritoni ka kuptuar një gjë, që për mua është suprizë se si e ka kuptuar këtë gjë. Meritoni po e përdor dhe po e them troç, ka mungesën e kontrollit të testosteronit, që dhe kur e shtyn atë që të afrohet më tepër. Pëlqimi fizik për ata të dy besoj se është”, tha Iliri.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF