KreuCelebrity

Ja kush del sot nga shtëpia e BBV-së, sipas sondazhit të “Bordo”!

Ja kush del sot nga shtëpia e BBV-së, sipas sondazhit të

Këtë të shtunë duket se gara për të qëndruar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri është paksa e fortë, pasi në nominim janë 3 banorë të cilët kanë rrëmbyer vëmendjen e publikut.

Bëhet fjalë për Gazin, Ilnisën dhe Merin. Revista "Bordo" realizoi një sondazh për të parë se çfarë mendojnë ndjekësit e saj, dhe sipas tyre banori që duhet të dali nga shtëpia është Ilnisa.

36% e tyre kanë votuar se këtë të shtunë del Ilnisa, 35% se del Gazi dhe 30% se del Meri.

Ja kush del sot nga shtëpia e BBV-së, sipas sondazhit të

Mbetet për t’u parë mbrëmjen e sotme se cilin prej tyre publiku ka votuar, dhe nëse banori që do të dalë, do të ketë biletë kthimi..

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF