KreuCelebrity

Me lezet; Arbana Osmani hodhi një kunj ndaj produksionit të BBV 3!

Me lezet; Arbana Osmani hodhi një kunj ndaj produksionit të BBV 3!

Moderatorja Arbana Osmani ka dhënë së fundmi një intervistë në podcastin e Mira Kazhanit, ku ka folur për jetën e saj profesionale, por edhe të personale.

Teksa po fliste për “Big Brother VIP”, Mira e pyeti nëse e kishte parë edicionin e tretë, dhe moderatorja u shpreh se në ekran nuk para ka patur mudnësi ta shohi, por ka parë aq sa ka mundur në rrjetet sociale.

Osmani theksoi se mesa ka dëgjuar edicioni i tretë i BBV ka tejkaluar dy edicionet e para dhe për këtë u shpreh e lumtur dhe tha se i vjen shumë mirë. Por kjo u duk si një kunj në fakt, pasi siç dihet nga të gjithë edicioni i dytë me protagonist Liuz Ejllin përfshiu mbarë shqiptarët kudo ndodheshin dhe tejkaloi çdo pritshmëri, që edhe vetë produksioni mund të kishte.

Me lezet; Arbana Osmani hodhi një kunj ndaj produksionit të BBV 3!

Kështu që kjo ishte një kunj e hapur e Arbana Osmanit ndaj produksionit të “Big Brother VIP 3”. E pyetur për raportin e saj me konkurrentët, veçanërisht me Luiz Ejllin, ajo pohoi se ka respekt të thellë për guximin dhe kontributin e çdo pjesëmarrësi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF