KreuCelebrity

Mos vallë Young Zerka sapo konfirmoi që është në lidhje?!

Mos vallë Young Zerka sapo konfirmoi që është në

Young Zerka ka qenë i ftuar së bashku me skuadrën e tij të “X Factor” te “Rudina” këtë të martë dhe gjatë bisedës moderatorja i ka pyetur konkurrentët nëse ndonjë prej tyre është në një lidhje dashurie.

Ata të gjithë e muhuan diçk të tillë, teksa më tej Rudina u ndal te këngëtari, i cili i vënë paksa në siklet, zgjodhi që ta kaloi me humor pyetjen, duke thënë thjesht, “Mirë jam, mirë”, duke lënë në këtë mënyrë të kuptuar se është në një lidhje dashurie.

Mos vallë Young Zerka sapo konfirmoi që është në

Shto faktin që nëse kjo gjë nuk do të ishte e vërtetë, Young Zerka nuk do të kishte arsye të mos e mohonte.

Mbetet për t’u për nëse gjatë netëve ‘live’ të spektaklit “X Factor”, Young Zerka do të zgjedhë të ndajë ndonjë detaj për jetën e tij private..

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF