KreuCelebrity

Nuk fshihen më, Era Istrefi bën publike lidhjen me futbollistin e famshëm!

Nuk fshihen më, Era Istrefi bën publike lidhjen me futbollistin e

Era Istrefi duket se e është në momentin e saj më të mirë sa i përket jetës private. Ndonëse karriera e artistes nga Kosova kohët e fundit ka notuar në ujëra tejet të qeta e të heshtura, vorbulla e stuhi ndenjash duket se po përjeton ajo në dashuri.

Viti 2024 e ka gjetur Erën më të dashuruar se kurrë dhe më në fund ajo shfaqi hapur dashurinë për futbollistin e njohur shqiptar Amir Rrahmani. Ka qenë futbollisti ai që ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjete sociale momente dashurie me këngëtaren, duke e bërë kështu lidhjen e tyre publike.

Nuk fshihen më, Era Istrefi bën publike lidhjen me futbollistin e

Era Istrefi dhe Amiri, i cili aktualisht luan me skuadrën italiane të Napolit, kanë nisur prej disa muajsh një romancë, por që deri më tani kishin zgjedhur të mbanin lidhjen diskrete.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF