KreuCelebrity

Olti Curri nxjerr listën me 24 personazhe të BBV3. Ja cilët janë!

Olti Curri nxjerr listën me 24 personazhe të BBV3. Ja cilët

Këtë të shtunë do të nisë "Big Brother VIP 3" dhe tashmë pas shumë aludimesh në mediat dhe rrjetet sociale është konfirmuar se do të moderohet nga Ledion Liço.

Së fundmi Olti Curri ka nxjerr listën me 24 personazhet që do të jenë banorë të BBV3. Ëndrra janë bën vaki edhe sdalin”, ka shkruar ai me humor krah listës.

Julian Deda, Romeo Veshaj, Meriton Mjekiqi, Heidi Baci, Bardhi, janë disa nga emrat e shkruar në letër, megjithëse akoma nuk dihet nëse këta janë banorët që do të bëhen pjesë apo jo.

Olti Curri nxjerr listën me 24 personazhe të BBV3. Ja cilët

Na mbetet të presim të shtunën mbrema të mësojmë banorët e vërtetë..

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF