KreuCelebrity

Romeo shfaqi interes për Heidin, daja rrëfen si e ka pritur babai: Për të asnjë nuk është aq i mirë sa…

Romeo shfaqi interes për Heidin, daja rrëfen si e ka pritur babai:
Në Shtëpinë më të famshme të Big Brother VIP3, menjëherë pas Primes së të shtunës, lëvizjet e banorëve kanë konfirmuar deri diku disa çifte.

Krahas Sarës dhe Bardhit apo Ilnisës dhe Meritonit, Romeo dhe Heidi është një nga ata. Banori u shpreh në spektaklin e mbrëmshëm se Heidi i jep energji të mirë dhe se ka simpati për të. I pyetur se si i priti familja e Heidit të tilla deklarata, daja i Hedit tha se ‘si çdo baba tjetër edhe për atë asnjë “nuk është aq i mirë për vajzën e vetë’.

Nga ana tjetër, Ronaldo Sharka ja ka pritur me batutë se: “Kjo do të thotë se babai i Heidit e ka pranuar Romeon si dhëndër.”

Daja i Heidit: Babai i Heidit do të donte që… si çdo baba tjetër edhe për atë asnjë “nuk është aq i mirë si vajza e vetë’. Ndërsa motra e ka pritur me hahaha.

Ronaldo: Kjo do të thotë se babai i Heidit e ka pranuar Romeon si dhëndër.

Sonila: Ronaldon e njoh herët dhe kam një vrejtje për ju që doni ta portretizoni Heidin si një person që ka shkuar aty për t’u lidhur. Për mua është e pakonceptueshme që një vajze e kultivuar si ajo të shkoj në një realitishow dhe maksimumi që mund të pritet është që ajo të lidhet me dikë.

Big Brother është krijuar për të kultivuar sjelljet sociale të një personi apo një tjetri, jo për të qenë i fokusuar në një romancë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF