KreuStil Jetese

Sekreti i formave trupore të Jennifer Aniston janë këto ushtrime!

Sekreti i formave trupore të Jennifer Aniston janë këto ushtrime!

Jennifer Aniston ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për sa i përket pamjes së saj fizike. Edhe pse gjumi i mirë, një dietë e plotë dhe një mori produktesh bukurie janë pa dyshim prioritete në Jen-it për të qëndruar e re, ushtrimet kanë qenë gjithmonë të rëndësishme për aktoren e Friends.

Sekreti i formave trupore të Jennifer Aniston janë këto ushtrime!

Ylli i serialit “Friends” Jennifer Aniston ka treguar se çfarë bën herët në mëngjes ditën e hënë dhe çfarë e ndihmon të duket në formë.

Në një postim në Instagram, aktorja tregon aktivitetin e saj të preferuar fizik. “Nëse po kaloni një nga këta të hëna, të ndjej.. Thjesht duhet ta bësh”, ka shkuar Aniston pasi ka përfunduar stërvitjen e saj rigoroze.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

 “Më duhet të bëj 45 minuta kardio ose nuk do të bëj një stërvitje të mirë, është e frikshme. Unë besova në të për kaq shumë kohë. Thjesht e shkatërrova trupin tim”, ka treguar më parë Jennifer për “British Vogue”.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF