KreuCelebrity

"Ty s`të merr njeri për martesë, të duan vetëm për një natë", përplasen keq aktorja dhe modelja shqiptare!

"Ty s`të merr njeri për martesë, të duan vetëm

Aktorja Shota Baraliu dhe modelja Juliana Nura nuk kanë pasur raporte të mira gjatë qëndrimit ë shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, në edicionin e parë, e kjo u reflektua qarte edhe se fundi gjate darkes festive te emisionit “Prive”, ku të ftuar kanë qenë shumë ish-banorë të dy edicioneve të para të BBVK.

Tensionet mes tyre dolen serish ne siperfaqe kur Xhuli u pyet nga fansat :“Kur e ke ndër mend të martohesh” . Modelja u përgjigj me një thumb drejt Shotës, duke thënë: “Kemi para neve disa njerëz të tjerë në këtë tavolinë që duhet të martohen, kur të martohen ata, martohemi ne pastaj”.

Ketu, ajo iu referua  Shotës për faktin që është më e madhe se ajo dhe ende nuk është e martuar. Aktorja reagoi ndaj provokimit duke thënë: “Nuk të duan ty motër [për martesë]. Vetëm natën e parë në krevat dhe pastaj ecë”. Xhuli ia ktheu: “Fol vetëm për vete, sepse ti ke mbetur si turshi”.

Debati ka vazhduar edhe më tej kur Shotës iu parashtrua pyetja se kush mendon se është më acaruese mes Xhulti dhe Santianës, për të cilën ajo u përgjigj Xhuli – dhe kjo e fundit nuk i ndali reagime ndaj saj, duke tensionuar sërish situatën.

https://youtu.be/hOfTgXtu_S0

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF