KreuFashion

5 ngjyrat më në modë për vitin 2024!

5 ngjyrat më në modë për vitin 2024!

Pak muaj më parë, Leatrice Eiseman, drejtore e Institutit Pantone Color njoftoi se kishte zgjedhur ‘Peach Fuzz’ si ngjyrën e vitit 2024, por kjo nuancë delikate pjeshke, në mes rozës dhe portokallisë, sigurisht nuk do të jetë e vetmja nuancë për t'u pritur me krahë hapur në gardërobë.

Nuancat pastel do të fusin një dozë të mirë feminiteti dhe ëmbëlsie në gardërobë. Gjithashtu do të ketë një hapësirë ​​për nuanca më të guximshme, duke filluar nga e kuqja që dominoi në 2023 dhe do të vazhdojë ta bëjë këtë në 2024.

5 ngjyrat më në modë për vitin 2024!

5 nga ngjyrat më në trend të 2024-ës që do të dominojnë në muajt në vijim janë: grija, ‘Peach Fuzz’, e verdha pastel, blu bebeje, e kuqe në vishnje. Tashmë ju mbetet vetëm të bëni zgjedhjen tuaj..

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF