KreuFashion

Dua Lipa, magjepsëse me fustanin e kuq në ceremoninë e çmimeve Bafta!

 

Dua Lipa, magjepsëse me fustanin e kuq në ceremoninë e

Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri Callum Turner, nuk e bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq pasi u shfaqën veçmas në ceremonine e 77-të EE BAFTA në Royal Festival Hall. Çifti i ri janë parë në disa dalje javët e fundit, megjithatë ata zgjodhën të mos e bënin publike në këtë mënyrë romancën e tyre mbrëmjen e së dielës.

Dua Lipa, magjepsëse me fustanin e kuq në ceremoninë e

Këngëtarja 28-vjeçare, e cila pak ditë më parë publikoi këngën e saj të re “Training Season”, dukej magjepsëse me një fustan me pelerinë të kuqe, shkruan DailyMail.

Dua Lipa, magjepsëse me fustanin e kuq në ceremoninë e

Bukuroshja, vazhdon artikulli, i përshtati flokët e saj të kuqe me ngjyrën e fustanit të vet të mrekullueshëm e tregoi krahët e saj me tatuazhe nën pelerinën gjysmë të tejdukshme.

Dua Lipa, magjepsëse me fustanin e kuq në ceremoninë e

Ajo shfaqi tiparet e saj të përsosura me grim të bronztë teksa pozonte plot hijeshi në tapetin e kuq. Ndërkohë, Callum, 34 vjeç, zgjodhi një pamje të lezetshme, por klasike me një kostum të zi dhe kravatë me një këmishë të bardhë.

Dua Lipa, magjepsëse me fustanin e kuq në ceremoninë e

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF