KreuFashion

Fustane + çizme: 5 kombinime plot stil që të gjitha ne do t'i donim!

Fustane + çizme: 5 kombinime plot stil që të gjitha ne do

Jemi ende në mes të dimrit, idetë sesi të vishemi kanë filluar të mbarojnë dhe gjetja e një look-u ndryshe për të treguar çdo ditë po bëhet gjithnjë e më e vështirë. Por mos u frikësoni! Kombinimi “fustane + çizme” do të zgjidhë çdo dilemë të modës.

Një nga kombinimet që jep gjithmonë kënaqësi të madhe, është padyshim zgjedhja e një fustani + çizme. Dhe këtë sezon, më shumë se kurrë, rezulton të jetë një zgjedhje shumë e mirë në shumë raste.

Fustane + çizme: 5 kombinime plot stil që të gjitha ne do

Kombinimet që mund të krijohen me këto dy pjesë kyçe të gardërobës janë të pafundme dhe duke pasur parasysh se së shpejti çizmet tona të dashura deri te gjuri nuk do të mund t’i veshim më, është më mirë t'i shfrytëzojmë menjëherë..

5 kombinimet më të mira për t'i provuar do të mund t'i gjeni këtu..

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF