KreuFashion

Me veshjen e fundit, Victoria Beckham tregoi se fare mirë edhe aeroporti mund të kthehet në një pasarelë!

Me veshjen e fundit, Victoria Beckham tregoi se fare mirë edhe aeroporti

Victoria Beckham e njeh mire formulën e protagonizmit: Paparacët janë aty për VIP-at kudo dhe në çdo vend, sidomos në aeroporte. Dhe ajo e shfrytezoi me se miri momentin: Sytë e të gjithëve mbeten tek Victoria gjatë ecjes në aeroportin "John F. Kennedy" në New York, dhe kjo per shkak te stilit te saj te veshjes.

Me veshjen e fundit, Victoria Beckham tregoi se fare mirë edhe aeroporti

Victoria u fotografua me një xhaketë të markës së saj në ngjyrë jeshile të mbyllur, një palë syze dielli të zeza, streçe në po të njëjtën ngjyrë dhe taka të larta. Me sa duket, ajo u thotë të gjitha vajzave që të çlirohen nga “mallkimi i rehatisë” në aeroporte, që ndryshe përkthehet në atlete dhe këpucë të sheshta, thote Daily Mail. Ato mund të zgjedhin diçka moderne, qoftë edhe taka që në dukje të parë ngjajnë të parehatshme për një udhëtim dhe qëndrim të gjatë ulur në avion.

Me veshjen e fundit, Victoria Beckham tregoi se fare mirë edhe aeroporti

Gjithsesi preferenca ka te beje shume: rehatia apo pamja. Aeroporti mund të jetë një pasarelë, ose thjesht një vend për të pritur avionin e radhës.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF