KreuFashion

Pantallona lëkure: Ja 7 modelet perfekte për këtë sezon!

Pantallona lëkure: Ja 7 modelet perfekte për këtë sezon!

Muajt ​​e fundit i kemi parë praktikisht kudo dhe, jo çuditërisht, ato janë një nga pjesët kryesore të gardërobës dimërore: në këtë periudhë të vitit, pantallonat prej lëkure (ose me efekt lëkure) janë thjesht zgjedhja e duhur..

Por kujdes: nëse ende nuk i keni nxjerrë nga dollapi, bëni mirë ta bëni një gjë të tillë.. Sepse pranvera nuk është aq larg dhe kjo do të thotë që shumë shpejt, sapo temperaturat të fillojnë të rriten, ato nuk do të jenë më një opsion.

Këtu do të gjeni disa ide për t'i kombinuar me stil gjatë gjithë dimrit, megjithatë sot duam të diskutojmë me ju modelet që ia vlen t'i vendosni në listën tuaj të dëshirave sa nuk është vonë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selin Tufanoglu (@selintufanoglu)

Modelet më të bukura që mund të keni në gardërobën tuaj? Këtu keni 7 modele për mos t’i humbur..

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF