KreuFashion

Pulovrat me zinxhir janë ato që duhen këtë dimër; ja 7 modele!

Pulovrat me zinxhir janë ato që duhen këtë dimër; ja 7

Jakë e lartë, xhaketë të gjera, mbyllje me zinxhir: pulovrat me zinxhir janë një nga veshjet më të dëshiruara të dimrit. Pas bluzave polo të thurura që fituan zemrat vjeshtën e kaluar, pulovrat me zinxhir janë tashmë protagonistet e reja të modës.

Pulovrat me zinxhir janë ato që duhen këtë dimër; ja 7

Dhe, veçanërisht në ato ditë kur nuk mund të veshim më pulovrat e zakonshme dhe duam të tregojmë diçka ndryshe.

Rreth e rrotull ka modele të ndryshme; me ngjyra të forta, me vija apo me motive me lule, cilado prej tyre është një alternativë e shkëlqyer.

Nëse po mendonit ndërroni koleksionin tuaj të pulovrave dimërore, më poshtë do të gjeni një mini përzgjedhje pulovash me zinxhir që mund të jenë të duhurat për ju.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF