KreuFashion

Trendi i flokëve që do të “bëjë namin” vitin e ardhshëm!

 

Trendi i flokëve që do të “bëjë namin”

Ka pasur nje sere trendesh dominuese për flokët këtë vit, duke nisur nga prerja e tipit Bob e deri tek ajo tipike franceze "pixie" . Por vitin qe po vjen, ato mund t`ia lene vendin tendencave te reja. Nuk ka asnjë dyshim që modelet e flokëve Bob do të jenë "in", por cilat ngjyrat duhet të zgjedhin vajzat për një pamje super të lezetshme?

Trendi i flokëve që do të “bëjë namin”

Së fundmi, është vënë re një tendencë  të famshmet, por jo vetëm, edhe pse në dimër, po zgjedhin ngjyra të ngrohta për flokët. “Bambie blonde” është një prej tyre dhe dukshëm po kthehet në një trend që do të kërkohet më shumë gjatë vitit të ardhshëm.

Trendi i flokëve që do të “bëjë namin”

Behet fjale per nje shkrirje mes nuancave të thella të mjaltit, vaniljes dhe ngjyrave të lëkurës së drerit. Një bionde dimërore vërtet e bukur, e cilësojnë parukiere me emer, pasi përzierja e këtyre toneve i jep flokëve një stil më të ngrohtë.

Jo vetëm që është perfekte për biondet ekzistuese, por është gjithashtu një opsion i shkëlqyer për zeshanet që duan të bëjnë një ndryshim në prag të 2024-ës.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF