KreuStil Jetese

10 dedikimet më të bukura të dashurisë dje në Instagram!

10 dedikimet më të bukura të dashurisë dje në

Në këtë Shën Valentin, të shumta ishin dedikimet e dashurisë edhe në rrjetin social Instagram. E në mesin e personave me një profil të ulët publik, spikatën padyshim VIP-at, të cilët nuk nguruan të shprehnin dashurinë dhe të ndanin foto apo dedikime për njeriun e tyre të zemrës.

10 dedikimet më të bukura të dashurisë dje në

Në kemi përzgjedhur 10 prej dedikimeve që personazhe të njohur të artit e medias bënë në rrjetet e tyre sociale.

Një nga çiftet më frymëzuese me dashurinë e tyre janë padyshim Vera Grabocka dhe Timo Flloko. “'Vera, për ty, nga bregu ku përherë mbërrin vala e detit.. e dashurisë', i yti Timo Flloko”, ka qenë mesazhi i bukur që Vera ka marrë nga partneri i saj Timo Flloko. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka)

Marina Vjollca veç disa disa dedikimve të bukura të dashurisë, ndau edhe disa momente kjo nga festa e saj. "Aty ku është dashuria, është dhe jeta"; "My Valentine Day"; "Ka vetëm një lumturi në këtë jetë, të duash dhe të duan".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Alban Skënderaj përkrah disa fotografive shumë të bukura me Miriam Canin shkroi, “Jeta me ty është çdo ditë një Shën Valentin”.

10 dedikimet më të bukura të dashurisë dje në

Cindy Marina ka ndarë një foto romantike nga Parisi me partnerin e saj Genarin dhe krah saj ka shkruar, “Përgjithmonë Valentin”.

10 dedikimet më të bukura të dashurisë dje në

“Djali më romantik në tokë”, ka shkruar Arbana Osmani përkrah një fotoje të realizuar në stadium, teksa ajo mban në dorë një trëndafil të kuq.

10 dedikimet më të bukura të dashurisë dje në

“Gëzuar Shën Valentinin dashuri”, ka shkruar reperi Fred de Palma përkrah një fotografie shumë të ëmbël me Jorin.

10 dedikimet më të bukura të dashurisë dje në

“Zoti e dinte se zemrat tona kishin nevojë për ty”, ka shkruar Luizi dhe Kiara krah një video shumë të bukur, dedikim ky për fëmijën e tyre të parë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

"​Shën Valentin????", ka shkruar Sara Hoxha përkrah një fotoje me Ledionin, realizuar në dasmën e tyre, teksa në krahë kanë edhe djalin e madh.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)

Vesa Luma: “Postim dashnie, me familje shoqëri muzikë- valentinsday foto e fundit bashkon hartën".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF