KreuStil Jetese

CND™ SolarOil™; gjithçka duhet të dini për vajin për kutikulat dhe thonjtë!

CND™ SolarOil™; gjithçka duhet të dini për vajin

Një vaj për kutikulat dhe thonjtë i bërë nga përzierja ekskluzive e katër vajrave natyralisht të lehta, të krijuara për të depërtuar thellë dhe për të mbrojtur lëkurën dhe thonjtë.

CND™ SolarOil™; gjithçka duhet të dini për vajin

Është përkëdhelja e përsosur e përditshme për thonjtë tuaj. Përdorimi i përsëritur ruan thonjtë e bërë dhe thonjtë natyralë.

PËRBËRJA DHE PËRFITIMET:

• Përmban vajra jojoba, vitaminë E, krunde orizi dhe bajame të ëmbla, të cilat depërtojnë thellë në lëkurë, për të rregulluar menjëherë thonjtë dhe kutikulat.

• Përthithet shpejt dhe i mban thonjtë natyralë, manikyrin dhe përmirësimet e thonjve të fortë dhe fleksibël.

CND™ SolarOil™; gjithçka duhet të dini për vajin

• Pas 1 jave, përmirësimi i thonjve është më pak i dukshëm. Pas 2 javësh, njollat e bardha te thonjtë janë bërë më pak të dukshme dhe gjendja e thonjve, dhe kutikulave përmirësohet dukshëm.

CND™ SolarOil™; gjithçka duhet të dini për vajin

PËRBËRËSIT:

• Vaj jojoba, një vaj natyral thellësisht depërtues për hidratim dhe mirëmbajtje të shkëlqyer, që vepron si një bartës për të rritur depërtimin e përbërësve të tjerë.

• Vaji i vitaminës E është një antioksidant i njohur për neutralizimin e radikaleve të lira, që lidhen me plakjen e parakohshme të lëkurës.

• Vaji i krundeve të orizit përmban veti prebiotike, që hidraton dhe kuron lëkurën.

• Vaji i bajames së ëmbël zbut lëkurën, duke shtuar një aromë delikate.

CND™ SolarOil™; gjithçka duhet të dini për vajin

SI TA PËRDORNI:

• Aplikojeni çdo ditë, në pjesën e sipërme dhe të poshtme të thonjve, dhe masazhojeni në lëkurën përreth.

• Aplikojeni para gjumit për të ruajtur integritetin e thonjve, kutikulave dhe lëkurës.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF