KreuStil Jetese

“Holiday Novelties”, eventi magjik i Pirro Artistic Jewellery!

“Holiday Novelties”, eventi magjik i Pirro Artistic Jewellery!

Argjendaria e njohur Pirro çeli sezonin magjik të festave këtë mes dhjetori me anë të një eventi elegant.

Dashamirës të argjendarisë, miq, klientë besnikë prej vitesh, e të rinj u bënë bashkë, për të kremtuar lancimin e koleksioneve të reja të Pirros dhe për të trokitur një gotë suksesi me drejtuesit e argjendarisë.

“Holiday Novelties”, eventi magjik i Pirro Artistic Jewellery!

Eventi i quajtur ‘Holiday Novelties’ tregoi për të pranishmit, apo ‘komunitetin e Pirros’ ekskluzivisht krijimet e reja.

Copëzat e artit të ekspozuara, eleganca e të ftuarve, arredimi festiv, gotat e shampanjës dhe koktejet krijuan atë pasdite dhjetori panoramën perfekte të një atmosfere magjike festash.  

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF