KreuStil Jetese

Zemra e Bvlgary-it

Edhe pse nuk është periudhë Shën Valentini, krijues i famshëm italian i bizhuterive dizenjoi një koleksion nën titullin ‘Cuore’ (Zemra). Një motiv dedikuar simbolit të përjetshëm të dashurisë, ku Bordo zgjodhi pë lexuesit këto vathë të punuara me ar të kuq dhe dekoruar me diamante.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF