KreuStil Jetese

10 modelet më të bukura të flokëve për këtë dimër

Nuk ka rëndësi nëse je në kërkim të një modeli që do të jepte një transformim total apo thjesht një ndryshim sezonal. Këto janë disa nga modelet më të përdoruar nga personazhet e njohura të showbizit për këtë sezon. Që nga prerja e re e Jennifer Lawrence, ku flokët biondë deri poshtë qafës i dhanë  një pamje krejt të re dhe super të komentuar aktores fituese të çmimit ‘Oskar’, deri tek modeli kasketë apo flokët e gjatë të lëshuara që nuk dalin kurrë nga moda.

.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF