KreuStil Jetese

Viti i Ri 2016, tri veshje ideale për festat tuaja

Ndonjë ide për look-un tuaj në festat e fundvitit? Ja tri veshje për mbrëmjen më të magjishme të vitit: që nga fustani i pagabueshëm në ngjyrë të kuqe, tek ngjyra e argjendtë dhe e zeza klasike.

Nëse për Vit të Ri ke programuar të dalësh me miqtë për darkë apo në një party në diskotekë, ja tri zgjidhje ideale për mbrëmjen, të afta për të kënaqur të gjitha shijet dhe pritshmëritë; që nga kostumi i zi për një rezultat chic, tek e kuqja femërore dhe sensuale. Dhe për ato që duan të shkëlqejnë gjatë festës më glamur të vitit, mund të provoni diçka metalixato me reflekse të arta apo të argjendta. Shfleto galerinë dhe zbulo look-un që bën për ty.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF