KreuStil Jetese

Kylie Minogue, një 47-vjeçare rrezëllitëse

Ajo di me siguri si të sillet në tapetin e kuq dhe të mërkurën, gjatë ARIA Awards, këngëtarja australiane mori vëmendjen e të gjithëve. E veshur me një fustan të trëndafiltë me fije të argjendta 47-vjeçarja dukej rrezëllitëse. Biondja shtatvogël e kishte kombinuar veshjen me një palë taka në ngjyrë ari dhe kishte zgjedhur të linte fustani ‘të fliste’ në vend të bizhuve, duke qenë se kishte vënë vetëm një palë vathë shumë të thjeshtë.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF