KreuStil Jetese

Pallto në stilin ‘vintage’ për Dimër

Rikthehen palltot në stilin ‘vintage’. Për vjeshtë-dimër 2015-2016 do të zhveshim nga pluhuri modelet e gjysheve dhe do t’i rivitalizojmë me dizajne dhe ngjyra të reja. Përveç palltove klasike me ngjyra të forta ose pastel, mos lini t’ju shpëtojnë ato me ngjyra të gjalla dhe plot fantazi. Zgjidh e sigurt një model në stof skocez, të shkurtër ose të gjatë në stilin e viteve ’70; do të jetë padyshim trendi i këtij sezoni.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF