KreuStil Jetese

Pse duhet të zgjidhni blunë në Dimër

Bluja elektrike është padyshim ngjyra më e bukur për vjeshtë–dimër 2015-2016; është vënë re në pasarelat e Marc Jacobs, Giorgio Armani, Kenzo e Moschino. Një çantë, një kapele apo një palë këpucë me këtë tonalitet mund të jetë zgjedhja e duhur për këdo që do të thyejnë monotoninë kromatike dhe të guxojë me një nuancë të fortë dhe ekscentrike.

Ato më të guximshmet mund të provojnë me një pulovër, streçe apo edhe pallto në blu elektrike,mjafton të ruhet balanca e duhur në përzgjedhje dhe kombinim. Hidhi një sy galerisë dhe zbulo të gjitha këshillat se si ta veshësh më mirë këtë ngjyrë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF