KreuStil Jetese

Taylor Swift provon se është ylli i stilit të rrugës

Taylor Swift mund të jetë mbretëreshë e popit, por kjo nuk është e vetmja fushë ku këngëtarja shkëlqen. Me dashurinë e saj për buzët gjithmonë të lyera me kujdes, pantallonat e shkurtra dhe rrobat e ngjitura pas trupit, Swift arrin gjithmonë të impresionojë me stilin e saj të rrugës super të kuruar. Hidhini një sy…

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF