KreuStil Jetese

Nga pasarelat në tapetin e kuq

Çfarë kanë të përbashkët pasarelat me tapetin e kuq? Në të dyja rastet sfilohet, vetëm se protagonistët janë krejt të ndryshëm; në njërën anë modelet, në anën tjetër personazhet VIP. Sot këto dy momente gjejnë një pikë takimi falë personazheve të njohura të showbizit, të cilat duke ndjekur vazhdimisht sfilatat e modës të markave dhe stilistëve më të njohur, transformohen në ikona të modës në eventet publike me tapet të kuq.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF