KreuStil Jetese

Nga Uma Thurman te Gwen Stefani, pas tradhtive qëndron baby sitteri

Joshja e parezistueshme  e baby sitter-it godet sërish. Rasti më i fundit, ai që dukej një nga çiftet më solide të muzikës ndërkombëtare: pop stari Gwen Stefani dhe këngëtari e aktori Gavin Rossdale. Pak javë nga lajmi për divorcin e çiftit që kanë tre fëmijë së bashku, zbulohet edhe shkaku i ndarjes: Rossdale e tradhtonte prej tre vjetësh ish-liderin e ‘No Doubt’ me dadon e fëmijëve të tyre, një e re australiane që quhet Miny Mann.

Por historitë me dado mes çifteve VIP janë mjaft të shpeshta. Kujtojmë këtu Jude Low që dilte me dadon teksa ishte i lidhur me Siena Miller; Ethan Hawk i cili pasi e tradhtoi bashkëshorten e tij Uma Thurman, u martua me dadon dhe bëri edhe 2 fëmijë të tjerë; Arnold Schwarzenegger arrit të mbante të fshehtë për 15 vjet fëmijën jashtë martese të lindur nga historia e tij me dadon e familjes, por me ta mësuar lajmin, bashkëshortja e tij Maria Shriver e la pas 25 vjetësh martesë. Dhe duket se edhe divorci i një prej çifteve më të qëndrueshëm të Hollivudit, Ben Affleck dhe Jennifer Garner erdhi nga një dado.

 

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF