KreuStil Jetese

15 fakte që nuk i dini për Princeshë Dianën

Princesha Diana apo siç njihet rëndom Lady D, ishte personi që preku zemrat e miliona njerëzve kudo në botë me aktivitetet e shumta filantropike në ndihmë të njerëzve në nevojë, rolit të saj si nënë e devotshme apo dashurisë që kishte për modën dhe pamjen shik. Dhe pavarësisht se jeta ve saj publike ishte mëse e monitoruar nga media, ka disa fate për princeshë Dianën që ndoshta nuk i dini…

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF