KreuStil Jetese

Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton janë sërish bashkë?

Ata i dhanë fund lidhjes së tyre 7-vjeçare në muajin shkurt. Por duket se Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton po përpiqen t’i rikthejnë edhe një herë gjërat me tyre teksa këngëtarja e ‘Pussycat doll’ dhe kampioni i Formula 1 janë fotografuar teksa shijonin një natë së bashku në Londër. Çifti të cilën nisën të shoqërohen që në vitin 2007, dolën secili më vete nga klubi dhe zëdhënësi e këngëtares tha se ishte thjesht një rastësi që Nicole dhe Lewis gjendeshin në të njëjtin klub. “Ata nuk po rikthehen bashkë”, tha ai.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF