KreuStil Jetese

Thonjtë e ‘qelqtë’, trendi i vjeshtës 2015

Quhet ‘glass manicure’ dhe është trendi më i ri për thonjtë i vjeshtës 2015. Gjithçka nisi në Instagram, gjatë javëve të fundit të modës kur Eva Chen (e cila merret me marrëdhëniet me modën në rrjetin social fotografik), postoi fotot e manikyrit të Irene Kim, modele dhe blogere koreano-jugore.

 

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF