KreuStil Jetese

Bizhuteritë e sfilatave të Parisit

Ato që do të shohim në sfilatat pranverë-verë 2016 të Parisit do të jenë me siguri bizhuteri origjinale, siç ndodh gjithmonë në kryeqytetin francez. Unaza të mëdha, varëse të punuara me dorë dhe ide, shumë ide ‘made in Paris’ për të rinovua gardërobën tuaj vetëm me një bizhu.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF