KreuStil Jetese

Balerinat me majë, cilat duhet të zgjedhim për dimër?

Vitet kalojnë dhe shumë pyesin; a do heqim dorë ndonjëherë nga këpucët balerina? E sigurt është që për këtë sezon vjeshtë-dimër, kush është e apasionuar pas balerinave me formë të rrumbullakët, duhet të shohë pak më tej në horizont dhe të marrë në konsideratë një propozim më inovativ; tendenca e këtij sezoni janë pa diskutim balerinat me majë për një look më elegant. Më poshtë mund t’i hidhni një sy modeleve më të pëlqyera të momentit.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF