KreuStil Jetese

Pesë aksesorët më IN të Dimrit

Një kapele, një palë syze, këmishë, çizme dhe atlete, këto janë pesë aksesorët më të dashur të Dimrit të sivjetshëm, të cilat jo vetëm që janë krejt ndryshe nga ato të zakontat, por edhe më IN. Këmisha e kuqe prej mëndafshi me fjongo pas qafës, mes stilit romantik dhe bohemian, ideale për t’u kombinuar me pantallona. Këto çizme edhe pse me takë të lartë, janë tejet komode: dhurojnë stil, sidomos prej nuancave alla franceze që reflektojnë lidheset. Edhe pse mund të ngjajë pranverore, kjo kapele për shkak të ngjyrës dhe madhësisë imponon serozitet. Syze dielli aviator, një simbol i stilit italian, i cili vjen si një aksesor kult i modës në çdo sezon. Atlete Nike, një version i cili dhuron sportivitet, përpos veshjes që mund të keni zgjedhur.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF