KreuStil Jetese

Balmain dizenjon për H&M

Marka Balmain konsiderohet një nga më luksozet në botën e modës, por duket se dizajneri i markës së njohur Olivier Rousteing ka vendosur të prezantojë për H&M një koleksion i cili është prezantuar mes yjeve të pasarelave, muzikës dhe kinemasë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF