KreuStil Jetese

At’Nikolla në BORDO me koleksionin Vjeshtë-Dimër 2015

AHP_5488Stilistja Enada At’Nikolla zbulon eksluzivisht për BORDO koleksionin e fundit Vjeshtë-Dimër 2015/2016, duke sjellë përmes një faqeve të revistës tendencat më të fundit të modës. Në numrin e ri të revistës BORDO, lexuesit mund të zbulojnë jo vetëm ngjyrat, copat por dhe stilin i cili do t’u shoqërojë këtë Vjeshtë. Pesë modele të zgjedhura përmes një audicioni të organizuar nga atelia At’Nikolla, realizuan një sesion fotografik duke prezantuar krijimet e reja të stilistes si: fustane, funde, bluza dhe pallto, të cilat do të jenë edhe kryefjala e sezonit Vjeshtë/Dimër. Në bordo.al po prezantojmë disa nga momentet sesionit fotografik, ndërkohë që të plotë mund ta zbuloni duke shfletuar numrin e ri të BORDO, i cili sapo ka dalë në të gjitha pikat e shitjes. Bashkë me sugjerimet e stilistes At’Nikolla, këtë numër do të gjeni edhe trendet e fundit të modës të stilistëve me famë botërore, shoqëruar me aksesorë dhe këshilla mbi makeup-in.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF