KreuStil Jetese

Çanta tunduese

Zgjidhni një çantë me ngjyra tunduese, forma gjeometrike apo lule, dekor gurësh, motive ‘puzzle’ apo thekë, sepse plotësojnë imazhin tuaj. Për ngjyrat, mustarda mbetet kryefjala e sezonit. Për sa i takon materialeve, zgjidhni lëkurën me efekte mat, dizenjot me vrima dhe format kovë.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF