KreuStil Jetese

Nisin ethet e Halloween: Ja disa ide për kostumin e festës

Kanë mbetur dhe disa ditë para se të nisni përgatitjet për festën e Halloween-it, por jeni në kohë për të menduar ndonjë ide origjinale dhe krejt unike, nga ato që mund të shihni zakonisht çdo 31 tetor. BORDO sugjeron disa ide me atë të së cilave mund të keni një pamje ndryshe nga të tjerët. Vitete fundit festa e Halloween po festohet edhe Shqipëri, madje shumë lokale në kryeqytet organizojnë festa që kanë këtë temë si kryefjalën embrëmjes, duke nxitur sidomos të rinjtë të bëjnë garë për kostumin më të bukur. Kjo është edhe arsyeja që po ju sugjerojmë edhe disa modele, disa prej të cilave i kanë ndjekur artistë të njohur të Hollywood-it, të cilat mund t’i referoheni, duke i realizuar vetë, ose me ndihmën e ndonjë makeup artisti.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF