KreuStil Jetese

Vishu si ylber në ditë me shi!

Ndërsa moti mund të jetë gri, ju mund t’i jepni ditës tuaj ngjyra ylberi, duke zgjedhur disa veshje dhe aksesorë me nuanca të ndezura, ku spikasin kryesisht vijat. Provoni të zgjidhni një veshje të tillë, për t’u ndier me energji pozitive.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF