KreuStil Jetese

Tendencë, palltot e ngrohta të Dimrit

Nga palltot dopio petë tek ato të stilit ushtarak, të puthitura pas trupit ose jo, prej stofi, leshi, por edhe kashmiri: ja të gjitha propozimet e stilistëve për veshjen më të preferuar të Dimrit. Palltot e sugjeruara mga stilistët sivjet kanë pamje luksoze dhe reflejnë një pamje plot glamour, me ngjyra që sfidojnë grinë e stinës. Mbetet në dorën tuaj se cilën mund të zgjidhni.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF