KreuStil Jetese

Miranda Kerr, zbulon sekretin e bukurisë

Një dush i ftohtë akull në mes të dimrit, mund të jetë makthi më i keq për pjesën më të madhe të njerëzve, por në fakt ky është sekreti që e mban në formë modelen Miranda Kerr. Topmodelja australiane ka rrëfyer sekretet e saj të pazakonta të bukurisë. Bukuroshja 32 vjeçare tregon se i pëlqen të konsumojë lëngje të shëndetshme perimesh, masazhon qafën me balsam mente dhe bën joga në shtëpinë e saj në Malibu. Ajo madje ka një sauna infrared nën krevatin e saj, e cila të relaksohet, detoksifikohet, të ndihmojë rritjen e qelizave, qarkulimin e gjakut, humbjen e peshës  si dhe është kundër-plakjes.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF