KreuStil Jetese

Vishu me ngjyrën e pyllit këtë Vjeshtë

Një e gjelbër pylli do të ishte ideale për veshjen tuaj të Vjeshtë/Dimër2015. Bordo ju sugjeron disa aksesorë të cilët mund të plotësojnë pamjen tuaj, nga çantat, deri tek këpucët dhe çantat me tonalitete smeraldi të errët, që është edhe trendi i sezonit.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF