KreuStil Jetese

Është momenti për buzëkuq të errët

Doni të ndiqni maninë më të fundit të kozmetikës? Atëherë filloni të përdorni buzëkuq me nuance të errëta. Sigurisht, nuk është e lehtë ta shohësh vetën në pasqyrë me buzë ngjyrë kafe, bordo, vjollcë apo të kuqe të thellë. I vetmi sugjerim: nëse doni vërtetë t’i përdorini këto ngjyra, aplikojini lehtë. Vendosni një sasi të vogël në buzë, dhe më pas aplikojeni me majën e gishtit. Do të jeni në mënyrë të përkryer në trend, dhe pa e tepruar.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF