KreuStil Jetese

Irina Shayk, ambasadorja e re e ‘L’Oreal Paris’

‘L’Oréal Paris’ ka anonçuar se zëdhënësja më e re e saj është modelja Irina Shayk. Bukuroshja ruse, karriera e të cilës si modele në parasarelat e Marc Jacobs, Givenchy etj., ka arritur majat, është shprehur mjaft entuziaste, duke e cilësuar ftesën që i është bërë nga marka prestigjioze, një nder dhe një ëndërr të adoleshencës të bërë tashmë realitet.

Nuk është e qartë nëse Shayk do të angazhohet në fushatën publicitare të linjës së flokëve, kujdesit ndaj lëkurës apo make up-it, por e sigurt është që fotot do të jenë të mrekullueshme. Shayk i bashkohet në këtë mënyrë listës së yjeve që janë zëdhënëse të markës prestigjioze, duke nisur që nga Karlie Kloss, Julianne Moore, Naomi Watts dhe Eva Longoria.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF