KreuStil Jetese

Ngjyra e kungullit, trendi më i fundit për flokët këtë vjeshtë

Tetori është muaji i festës së Hallouinit dhe simbolit të saj të pangatërrueshëm, kungullit. Por këtë vit, tendenca shkon përtej festës. Ngjyra e kungullit është padiskutim tendenca më e fundit e kësaj vjeshte që do t’i shkëlqejë flokët tuaj.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF