KreuStil Jetese

Into the Woods

Xhesika Berberi pozoi për editorialin e parë të revistës BORDO me veshje dhe kapele ‘haute couture’ të realizuara nga stilistja Enada At’Nikolla

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF